Минуло 25 років незалежності, і знову українці постали перед загрозою знищення нашої держави. Наш народ і армія стали на захист своєї Батьківщини. Сотні громадян України уже віддали своє життя, захищаючи рідну землю. Першими Героями стали хлопці з Небесної Сотні, які загинули на Євромайдані у Києві. Там, у мирних акціях, вони відстоювали право бути Україні вільною, сильною, заможною європейською державою.
На жаль, сьогодні склалася така ситуація, в якій ми знову маємо боронити свою неньку Україну від ворога, який ще недавно називався нашим братом. Щоб перемогти у цій битві, ми усі повинні об’єднатися. Тільки у єднанні наша сила. І нашим обов’язком є зберегти ту Соборність, незалежність, волю, яку так довго та важко здобували наші пращури, і за яку сьогодні українські патріоти кладуть голови на східному кордоні.
Багато зусиль витрачає на мирне врегулювання цієї ситуації наша влада. Ми маємо велику надію на те, що при підтримці міжнародної спільноти у нашій справедливій боротьбі за єдину і неподільну європейську державу українці переможуть, бо герої – не вмирають…